+38(067)779-8048 mail@uni-mecs.com

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

Міжнародна авторська школа

Академія Крою УніМеКС

Академія Крою УніМеКС

Академія Крою УніМеКС

Метод УніМеКС

У 2008 – 2009 рр, після 15-річної роботи з методом «Любакс» і в розвиток цього методу, Лариса Володимирівна Дніпровська розробила авторський метод «УніМеКС». Метод крою «Унімекс» - це перша українська методика, визнана на рівні світових методик крою, що підтверджено патентом на корисну модель UA №30532 (25/02/2008) і патентами на винахід (на світову новизну) UA №85795 (25/02/2009) и UA №93615 (25/02/2011)

В чому відмінності методу «Унімекс» від методу «Любакс»?

  • В «Любаксі» близько 10 формул. В методі «Унімекс» - 2 формули.

  • Мета «Любакс» - надати можлівість кроїти, не торкаючись до фігури. У методі "Любакс" все вирішує конструктор одягу. У нього є базова схема на умовно типову фігуру - еталон і близько 20 коригувань, які він повинен правильно застосувати для того, щоб змінивши викрійку еталона, отримати точний крій на конкретну фігуру. Мета «УніМеКСу» - зробити крій автоматично точним всього за сімома знятими мірками. У методі "Унімекс" повинен думати не конструктор, а схема побудови. Потрібно тільки підставляти свої дані в готову схему і за кілька хвилин отримати автоматично точний крій, який не потребує підгонки по фігурі.

  • У методі «Любакс» обов'язковою умовою є розвиток окоміру. У методі «Унімекс» окомір може взагалі бути відсутнім - є основні 7 мірок, які позбавляють учня від цього.

  • У «Любакс» немає конструктивного з'єднання ліфа з спідницею, в «Унімексі» - чітка схема побудови, що враховує будь-які відхилення фігури від стандарту.

  • У «Унімексі» побудову нагрудної виточки закладено в схему побудови і автоматично враховує будь-який розмір грудей (маленький, великий, середній), сутулу або розгорнуту поставу, в «Любакс» - це спеціальні коригування, з використанням 3 формул.

  • У «Любакс» за основу прийнята фігура-еталон і коригування до базової фігурі, в «Унімексі» немає поняття базової фігури, немає поділу на типажі фігур - половина цих коригувань закладена в схему побудови і крій автоматично викладається на будь-який тип фігури.

  • У методі «Унімекс» універсальний рукав, який підходить як для стандартної, так і для нестандартної руки і з'єднується з проймою по контрольних точках. Вшити рукав в пройму в методі УніМеКС - справа 5 хвилин.

Нехай ті, хто хоче навчитися кроїти, роблять це з меншою кількістю зусиль. Так замислювався і здійснювався метод «Унімекс». Він створювався як природний розвиток клієнтоорієнтованих методик - Бочкарьової, «Любакс» та інших.

Це абсолютно не означає, що метод «Унімекс» краще або гірше методу «Любакс», що намагаються довести фанати будь-якої системи крою.

Він просто вирішує для тих, хто хоче навчитися кроїти, іншу задачу:як, вимірявши всього 7 мірок, абсолютно позбутися від формул і звести до мінімуму самостійне втручання людей в крій. Тобто задача методу «Унімекс» - зробити крій з автоматично внесеними коригуваннями для нестандартних фігур. Саме до цього прагне автор методу «Унімекс» Дніпровська Л.В.

Мета автора методу - створити найбільш просту і точну універсальну методику швидкісного крою для роботи з клієнтом. Для людей, що не володіють розвиненим окоміром і прагнуть працювати на новому рівні майстерності.

За методом "Унімекс" працюють ательє, дизайнерські студії, розробляються лекала для промислового виробництва. Але, головне - звичайні люди різних професій легко освоюють крій на індивідуального клієнта за дуже короткий час.

Про автора

Лариса Володимирівна Дніпровська в 1985р. закінчила гірничорудний інститут за спеціальністю «інженер-будівельник». У 1991-му році в московському концерні «Краса і мода» отримала спеціальність "кравець легкого одягу". Дизайнер, модельєр-конструктор, випускниця першого випуску авторської школи «Любакс» (1991 рік), Університету Технологій та Дизайну (2009р, спеціальність художник -. конструктор, дизайнер одягу). Викладач моделювання та конструювання одягу методом "Любакс" з 1991 року. Керівник Алтайського представництва авторської школи «Любакс» (1991 - 1992 рр), Донбаського представництва (1992 - 2000 рр), українського центру «Любакс - Україна» (з 2000 року). Працювала також головним редактором газети, ведучою жіночих передач телерадіокомпанії «Луч». Член Спілки Журналістів України, член міжнародної асоціації «Союз дизайнерів».

Неодноразовий учасник і лауреат регіональних, загальнонаціональних та міжнародних конкурсів дизайнерів.

У 2012 році в Міжнародному Університеті Фундаментального Освіти (МУФО) захистила дисертацію на тему "Універсальний особливоточний швидкісний метод конструювання одягу Унімекс" і отримала звання доктора наук (DPh) в області "Мистецтвознавство" за спеціальністю IHAC 35.005 “Технічна естетика; дизайн; мода”.

Автор монографії "Універсальний метод швидкісного крою Унімекс: елементарно про складне". Автор патенту на корисну модель і трьох патентів на світову новизну.